Yeni Albüm : Kurtalan Ekspres “Göğe Selam II”

KURTALAN EKSPRES, iki yıl önce Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca anısına "GÖĞE SELAM" albümünü hazırlamış ve Türkiye'nin önemli müzisyenleri de bu saygı albümünde bir araya gelmişti.

KURTALAN EKSPRES, iki yıl önce Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca anısına “GÖĞE SELAM” albümünü hazırlamış ve Türkiye’nin önemli müzisyenleri de bu saygı albümünde bir araya gelmişti. Şimdi ise “GÖĞE SELAM II” albümü yolda!

KURTALAN EKSPRES

Aşık Mahsuni, Aşık Veysel, Bahadır Akkuzu, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Nazım Hikmet, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin’in anısına hazırlanan “GÖĞE SELAM II” albümünde yine Türkiye’nin önemli müzisyenleri ve oyuncuları yer alıyor.

Bülent Ortaçgil, Duman, Emrah Karaca, Fatma Turgut, Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Murat İlkan, Nejat Yavaşoğulları, Niyazi Koyuncu, Şevval Sam, Umut Kuzey ve Yavuz Bingöl, kendi yorumlarıyla yeniden seslendirdikleri şarkıları ile “GÖĞE SELAM II” albümü yine çok konuşulacak!

“GÖĞE SELAM II”, ARPEJ YAPIM etiketi ve DMC dağıtımı ile 10 Şubat Pazartesi günü müzik marketlerde olacak!

 

1 yorum
  1. Hayrunnisa Aşveren diyor

    admin Yeni Albüm : Kurtalan Ekspres “Göğe Selam II” Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.