Aliye Mutlu “Kaktüs” Yeni Single 2017

Aliye Mutlu, iki yıl aranın ardından yeni single.ı “Kaktüs”ü müzikseverlerin beğenisine sundu! Walt Disney film müziklerinin sesi, milyonların elinden bırakamadığı “Battlefield 1” oyunundaki Makedonca “Zajdi Zajdi” adlı ağıtın yorumcusu, Hollanda “Sonokinetic”te “Aliye” adlı ses kütüphanesi olan, Çalıkuşu dizisinin Katina’sı Aliye Mutlu’nun, müziği kendisine, sözleri Aysuda Ülkü Zeren’e, düzenlemesi Okan Akı’ya ait yeni çalışması “Kaktüs” tüm dijital platformlarda yerini aldı…

Yeni projesinde Raşit Algül’ün objektifi karşısına geçen Aliye Mutlu‘nun stylingi, Ayşen Armağan kostümleriyle Elif Tüfekcioğlu imzası taşıyor. “Kaktüs”ün klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde ve ödüllü sanatçı Nebi Birgi koreografisiyle çekildi.

Aliye Mutlu, “Emrivaki”nin ardından yayımlandığı iddialı single.ı “Kaktüs” ile müzik serüvenine devam ediyor! Kayıtları Stüdyo Sır Müzik’te yapılan parçada; gitarlar Okan Akı, kaval Eyüp Hamiş, yaylılar Gündem Yaylı Grubu, back vokal Aliye Mutlu ve Okan Akı, mix Okan Akı, mastering ise Gökhan Erken’e ait. “Kaktüs”ün kapağını Atakan Kalkan tasarladı.

Özel sesiyle hem Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Tinker Bell gibi Walt Disney yapımlarında, hem de dizi ve sinema filmlerinde yer alan Aliye Mutlu, oyunculuğuyla da adından söz ettiriyor. Rol aldığı “Çalıkuşu” ve “Serçe Sarayı” dizilerinin şarkılarının yanısıra, başrollerinde Şener Şen ve Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı “Kabadayı” filminin, Benjamin Walken Beladi tarafından bestelenen şarkılarını da seslendirdi.

Aliye Mutlu önümüzdeki aylarda vizyona girecek, başrolünde yer aldığı sinema filminin heyecanını yaşarken, bir yandan da İngiliz film müziği bestecisi Michael Vickerage ile sinematik pop projesi üzerine çalışıyor. Aliye Mutlu, dünyada milyonların elinden bırakamadığı video oyunu “Battlefield 1″e Türk imzası atarak, oyunun ses getiren bir bölümünde “Zajdi Zajdi” adlı Makedonca ağıtı seslendirdi. Oyunun bu kısmı Youtube’da 1 milyon tıklandı. Oyunun yabancı fanları, oyunun bu kısmında oynamayı bırakıp ağladıklarını söylüyorlar…

Aliye Mutlu – Kaktüs  Şarkı Sözleri

Aliye Mutlu – Kaktüs Video Klip İzle

Aliye Mutlu – Kaktüs  Şarkı Sözleri

Çok uzun zaman oldu
Ne gururmuş be vay!
Tamam, kabul böyle devam et
Beni yok say.

Sus anca böyle, küs
Bir pamuk bin kaktüs bende her yol
Ya sende hep gül

Nakarat

Ne bir yıl dönümü
Ne bir 14 şubat
Kutlamadık hiç
Neden durmadık rahat?

Of, peki kimde kabahat?
Düşün taşın bir tart
Açık bende her kart

Ne bir doğum günü
Ne bir 14 şubat
Kutlamadık hiç
Neden durmadık rahat?

Of, peki kimde kabahat?
Düşün taşın bir tart
Açık bende her kart

 

3 Yorumlar
  1. Memet Ali Ardıç diyor

    admin Aliye Mutlu “Kaktüs” Yeni Single 2017 Slm siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım

  2. Elif Tuğçe Altaş diyor

    Aliye Mutlu “Kaktüs” Yeni Single 2017 için teşekkürler.

  3. Memet Bağcı diyor

    Trabzon merkezden ben Memet Bağcı. Mrb sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2017 09:32:07

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.