Armoni FM Yayın Hayatında 26. Yılını Tamamladı

Yıl 1991 aylardan Aralık  bir  radyo kanalı  doğdu  Tekirdağ merkezde.

1 769

Yıl 1991 aylardan Aralık  bir  radyo kanalı  doğdu  Tekirdağ merkezde. Evlerinizde  İş yerlerinizde arabalarınızda   radyolarda  yeni bir ses  yükseldi  ”Eğlence müzik  show bir arada  daha ne arasan hepsi  burada  ”    şimdi biraz nostalji yapmaya ve   aşağıdaki butona tıklayıp  jinglemizi dinlemeye   ne dersiniz…

 

2017 ye veda ederken  radyonuz Armoni FM  ‘de yayın politikasına ödün vermeden  geçirdiği meşakatli yolda 26  yılını geride  bıraktı.   Bir çok teknolojik yeniliği de beraberinde sizlerle buluşturdu Armoni FM.

Şöyle bir hatırlıyalım mı sabit telefonlardan stüdyomuza gelen  istekleri anında yayına verme,  geceleri meşhur canlı bağlantılar, yarışmalarla güzide esnafımızdan dağıtılan hediyeler, 24 saat canlı stereo yayınlar, sanatçılarla yapılan canlı bağlantılar v.b.  gibi

Yeni bir döneme girdik 1994 yılında bilgisayar dönemi başladı çıta yükseldi kaset, cd, dat dönemi bitti meşhur MP3 dönemi başladı. Bilgisayarı olan herkes kolayca ulaşabiliyordu sevdiği şarkıya kısacası mertlik bozuldu. Rekabet başladı tüm ekonomik alanda,  ayakta durmak gerekti digital çağda.

2002 yılında kurduk ilk WEB sitemizi, 2007 yılının Temmuz ayında açtık ilk FACEBOOK sayfamızı, 2015 yılında yaptık facebook üzerinden canlı yayınımızı, Yıl 2017 ve biz hala sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yeni arayüz teknolojik yatırım ve tasarımıyla web siteniz www.armonifm.com ‘u yeniledik. Artık müziğe dair tüm haberleri, yeni çıkan albüm ve singleleri sanatçılarla yaptığıımız röportajları, stüdyolarımızda ağırladığımız konukları, canlı yayınlarımızı ve canlı yayın akışımızı takip edebilirsiniz.

26 yıllık geçmişimizde bizi yalnız bırakmayan dinleyicilerimize ve sponsorlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Asla Yalnız değilsiniz…. Bizi Takp Etmeye devam edin….
Armonifm A.Ş. Yönetimi

1 yorum
  1. Sera Cansın Azbay diyor

    Armoni FM Yayın Hayatında 26. Yılını Tamamladı Haberler Kayseri merkezden ben Sera Cansın Azbay. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 25-12-2017 05:38:33 harika ötesi bir çalışma.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.