Yeni Albümler, Yeni Klipler, Single, Şarkı Sözleri

Deniz Arcak: “Büyüyorum Seninle”

1 277

indirTürk pop müziğinin sevilen seslerinden Deniz Arcak’ın 14 Şubat Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı; sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Okan Barut’a ait “Büyüyorum Seninle” single’ı Sony Music etiketiyle tüm radyolar ve dijital platformlardaki yerini aldı.

90’lı ve 2000’li yıllarda “Eyvallah”, “Zehir Ettin”, “Vurur”, “Eller Aldatır” gibi birçok hit şarkısıyla geniş kitlelere ulaşan, son dönemlerde ise tiyatro oyunculuğuna ve Tan Sağtürk Akademi’de verdiği vokal performans derslerine ağırlık veren Deniz Arcak, “Büyüyorum Seninle” ile ilgili “Müzik yolculuğuma kendi yazdığım şarkılara ağırlık vererek devam etme zamanının geldiğini düşündüm ve yeniden üretmeye başladım. “Büyüyorum Seninle” tam bir aşk şarkısı oldu, sevgililerin birbirine söyleyebileceği güzel ve samimi cümleler bir araya geldi. Biz de bu şarkıyı 14 Şubat’a yetiştirmek için elimizden geleni yaptık. Sevgililere güzel bir armağan hazırlayabilmişizdir diye umuyorum.” şeklinde konuştu.

1 yorum
  1. Ömer Buğra Alparslan diyor

    Deniz Arcak: “Büyüyorum Seninle” Yeni Albümler Hatay merkezden ben Ömer Buğra Alparslan. Slm paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 10-01-2018 10:35:03 harika ötesi bir çalışma.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

maltepe escort