Ersay Üner – İki Aşık En İyi Çıkış Yapan Single 2017

0 585

Ersay Üner‘in seslendirdiği ”İki Aşık’‘ single ı piyasaya çıktığı ilk   hafta içerisinde 14 milyon izlenme sayısına ulaştı.

Söz, müzik ve düzenlemesi Ersay Üner’e  ait olan  İki Aşık  klibi 24 Kasım 2017 tarihinde yüklenmesinin  üzerinden  yaklaşık 45 gün geçti ve klip bu gün itibariyle klibi 71 Milyon 800 Bin kere izlendi.

Şarkı ile ilgili övgü dolu mesajlar alan Ersay Üner, dijital platformlarda da yükselişini sürdürüyor. İki Aşık, dijital platformlarda geçtiğimiz ilk haftada en çok dinlenen ve indirilen şarkılar kategorisinde bir numaraya yerleşti.

Birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlendiği ve siyah beyaz video tekniği kullanılarak hazırlanan klip ile beğeni toplayan müzisyen, ‘İki Aşık’ şarksını, “Yeni nesil bir forma sahip fakat hissi çok tanıdık” olarak tanımladı.

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan Ersay Üner, yeni projesinin mix&mastering’ini Justin Bieber, David Guetta , Kesha ve Jason Derulo gibi dünyaca ünlü isimlerin çalışmalarına imza atan Benny Steele ile yaptı. Los Angeles’ta bulunan Villages Stüdyoları’nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Üner, geri kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı.

Ersay Üner – İki Aşık Yeni Single  Şarkı Sözleri

Ersay Üner – İki Aşık Yeni Single  Video klip İzle

Ersay Üner – İki Aşık Şarkı Sözleri

Zor
Hangisi kolay ki?
Her veda bırakır izini
Aşktı bir hata değildi.
Sadece zamanımız tükendi

Sevdik sonunu bile bile sevdik
Gençtik tabi kolay yolu seçtik
Acıyıp geçtik

Sevdik sonunu bile bile sevdik
Daha gençtik tabi kolay yolu seçtik
Acıyıp geçtik

Biz iki aşık kafaları karışık
Bir sağa çarptık bir sola çarptık
Nasıl bitti bizde şaşırdık
Kime sorsan çok yakışırdık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.