GECE: Tik Tak Yeni Single 2017

GECE, son albümü “Kalbe Kördüğüm”le ilgiyi üzerinde tutarken, son dönemde sosyal medya hesaplarından yaptıkları yeni kayıt paylaşımlarıyla da merak uyandırmıştı. Grup, yeni bir şarkıyla dinleyicilerin bu heyecanlı bekleyişini sonlandırıyor…

Sözü ve müziği Can Baydar’a, düzenlemesi GECE ve Ozan Tügen’e ait “Tik Tak”, tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

Olmazları olduran bir festival markası olan İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan gençleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen, yepyeni müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, ilk adımını müzik yolculuklarıyla ve üretimleriyle ilham veren GECE ile atıyor.

Vokalde ve gitarda Can Baydar, bas gitarda Gökçe Balaban, davulda Eren Çilalioğlu, yaylı ve tuşlu aranjmanında Ozan Tügen’in tınılarını duyduğumuz “Tik Tak” şarkısının yaylıları ise İstanbul Strings tarafından kaydedildi. Prodüktörlüğünü GECE ve Ozan Tügen‘in üstlendiği şarkının miksini Cihan Barış, masteringini ise Pieter Snapper üstlendi.

Projenin bir heyecan verici sürprizi daha bulunuyor. “Tik Tak” single‘ı, aynı zamanda şarkının E.B tarafından yapılan yeniden yorumuyla birlikte plak formatında Ocak 2017’de raflardaki yerini alacak.

Hızla büyüyen dinleyici kitlesiyle alternatif rock müziğin en önemli temsilcilerinden biri haline gelen; pop, indie ve rock soundlarını kendi tavrıyla harmanlayarak sıradışı müzikal kimliğini iyice belirginleştiren GECE, “Tik Tak” şarkısına çektiği klibi İstanbul Blue Night Records’un YouTube kanalından müzikseverlerle buluşacak.

GECE: Tik Tak   Video klip İzle

GECE Tik Tak  Şarkı SözleriGECE Tik Tak  Şarkı Sözleri

Bir ipin üstünde dans ediyoruz

Düşen yanar burada bugün şansı olsun

Yalanla kuruldu tüm saatler

Sondan başa sarar bugün haberi olsun

Duymam anlamam yanında hiç korkmam

Bu gece son defa içim ölüyor ölüyor içim

Duymam anlamam yanında hiç korkmam

Bu gece tik tak tik tak içim ölüyor ölüyor içim

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.