İrem Derici’den Rekor: 41 Milyon Tık!

0 533

030720141412112068674_2Türk pop müziğinin son dönemdeki yükselen yıldızı İrem Derici, sözü müziği Hüseyin Boncuk’a düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait “Kalbimin Tek Sahibine” isimli şarkısının video klibiyle internette ulaşılması güç bir rekora imza attı. Mayıs ayında çıkardığı “Kalbimin Tek Sahibine” single’ının yönetmen Hakan Yonat tarafından çekilen klibi internette 40.700.000 izlenme sayısına ulaşarak gelmiş geçmiş en çok izlenen Türk video klibi olma başarısını yakaladı.

Geçtiğimiz günlerde Şahan Gökbakar’ın esprili yorumuyla seslendirip kliplendirdiği şarkısı “Kalbimin Tek Sahibine” ile yeniden gündeme gelen İrem Derici, Gökbakar’ın yorumunu da çok beğendiğini söyledi. Gökbakar’ın kadın kılığına girip gitar çalarak seslendirdiği şarkının videosu Twitterda paylaşım rekoru kırmış ve ana haberlere bile konu olmuştu.

“Kalbimin Tek Sahibine” şarkısının orjinal klibi ise bugüne kadar 40 milyon 700 bin kişi tarafından seyredilerek müzik dünyasında eşi benzeri olmayan bir rekora imza attı. Mayıs ayından bugüne 80’in üzerinde konser veren İrem Derici’nin çok konuşulan klibi için

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.