Rıza Cumhur Demir’den Zamanı Var

Eğlence sektörünün son yıllarda Pera Kokosh’ta yaptığı sahne showları ile tanıdığı Rıza Cumhur Demir,

2 520

Eğlence sektörünün son yıllarda Pera Kokosh’ta yaptığı sahne showları ile tanıdığı Rıza Cumhur Demir, ilk albümü “Zamanı Var”ı  müzik severlerle buluşturuyor. Ossi Müzik etiketi ile yayınlanan albüm tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.  

Cumhur Demir lise yıllarından itibaren İstanbul’un popüler mekanlarında (Cımbız, Andromeda, Kapkara vs) solistlik deneyimlerine başladı.’98 yılında Newyork’a giderek, bir yandan sahne çalışmalarına devam edip bir yandan da NcCollege’de müzik, Fred Astaire Dance School’da salon dansları eğitimini tamamladı.  Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında Cumhur Cemaat Orkestrası’nı kurdu.

Zamani-Var-480x250

İstanbul gece hayatının kalbi haline gelen   Asmalı Mescit   bölgesindeki Pera Kokosh’ta sahne almaya başladı ve tam 7 sezon aralıksız devam ediyor.  Albümün çıkış parçası olan “Zamanı var”ın klip yönetmenliğini Erkan Nas yaptı. Klip günümüz ve 1930’lar olamak üzere iki ayrı dönemi yansıtarak çekildi. Klipte ünlü ses sanatçısı Demet Sağıroğlu’nun yanı sıra tiyatro sanatçısı Deniz Özerman ve Tuncer Salman’da rol alıyor.

 

2 Yorumlar
  1. Ezel argan diyor

    Rıza Cumhur Demir’den Zamanı Var Yeni Albümler Bayburt merkezden ben Ezel argan. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-12-2017 04:56:37 harika ötesi bir çalışma.

  2. Coşkun Baran diyor

    Rıza Cumhur Demir’den Zamanı Var yeni şarkısımı bu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.