Seda Sayan feat Yasin Keleş: “Tabi Tabi” Yeni Single 2017

Uzun zamandır albüm yapmayan Seda Sayan, yeni albümü öncesinde suskunluğunu tek şarkılık “Tabi Tabi” projesiyle bozuyor. Altan Çetin’in muhteşem şarkısını ünlü DJ Yasin Keleş’in yaptığı cover’la seslendiren Seda Sayan, “Tabi Tabi” ile bu yaz kendinden yine çok söz ettirecek.

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan müzikteki uzun süren sessizliğini yaza özel muhteşem bir şarkı ile bozuyor. Sözü ve müziği ünlü besteci Altan Çetin’e ait “Tabi Tabi” şarkısını, son günlerde adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin en ünlü DJ’i Yasin Keleş‘in düzenlemesiyle seslendiren Seda Sayan, uzun bir aradan sonra sevenleriyle bu şarkıyla hasret giderecek.

2017 yazının en çok dinlenecek şarkısı olacak Seda Sayan feat Yasin Keleş “Tabi Tabi”, Seda Sayan’ın yeni albümünü dört gözle bekleyen hayranlarına sürpriz yaptığı tek şarkılık bir proje.

Prodüktörlüğünü Özgür Aras‘ın üstlendiği “Tabi Tabi” için Seda Sayan “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Altan Çetin, Yasin Keleş ve Seda Sayan buluşması çok güzel oldu. Şu sıralar yeni albümüm için de stüdyo çalışmalarım sürüyor. Albüm gelene kadar, herkesin bu yaz ‘Tabi’ ile güzel vakit geçirmesini diliyorum.” diyor.

“Tabi Tabi” klibinde son günlerde Romanların ve sosyal medyanın gözde oryantali Solmaz’da yer alırken Seda Sayan  Yasin Keleş ile beraber Erkan Nas’ın kamerasının karşısına geçti.

Seda Sayan feat. Yasin Keleş – Tabi Tabi Video Klip   İzle

Seda Sayan feat. Yasin Keleş – Tabi Tabi Şarkı Sözleri

Bulmadı kalbim dengine dengi
Belki sende bulur gel yakına
Eskide kalmış köle efendi
Kölelerde aldatır sen sakın ha

Yanıyorum söndürelim mi tabii tabi
Çıktı ateşim indirelim mi tabi tabi
Bak bu sözlerin lafta kalırsa
Senin o tabini tabini yerim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.