Yeni Albümler, Yeni Klipler, Single, Şarkı Sözleri

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül: Hayatının Hatası Yeni Single 2017

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” projesinin Pamela, Özge Fışkın, Gonca Vuslateri ve Öykü Gürman düetleri sonrası yepyeni videosu, Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül düeti “Hayatının Hatası” yayında! Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşan Tuna Kiremitçi projenin 5. şarkısı “Hayatının Hatası”nı Gülçin Ergül ile seslendirdi.

“Hayatının Hatası” şarkısı aşk hakkındaki klişe sözler ve düşüncelerle hafiften dalgasını geçiyor. Klişelerin dışında bir aşk var mı? Aşkta hata olur mu? “Doğru insan” diye bir şey sahiden var mıdır? “Benimle hayatının hatasını yapar mısın? Neden bir aşk ilanı olmasın?

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendiren Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşıyor. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. 10 aylık bir albüm maratonu!

Bu ilginç yolculuk sonradan “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” adı altında, Pasaj Müzik etiketiyle bir albümle müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları”nın yolculuğu Jehan Barbur ve başka sürpriz isimlerin eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi’nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alıyor.

Kiremitçi geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti. “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” projesi bu modern şehir ozanının seyir defteri…

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Video klip İzle

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Video klip İzle

Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül – Hayatının Hatası Şarkı Sözleri

Kalmaya Yüzüm Mü Var?
Gitmeye Gücüm Mü Var?
Sanki Bir Çıkmazdayım Bırakmıyor Beni.

Ne Kendini Kalmaya Zorla.
Ne De Gidip Kumar Oyna.
Bırak Zaman Halletsin Bazı Şeyleri.

İçinde Var Bir Karmaşa.
Bu Ne Hüzün Bu Ne Tasa
Hayatının Hatasını Yapmadın Ya

Güler Misin Ağlar Misin?
Şu Kalbimi Anlar Misin?
Hayatinin Hatasini Yapar Misin?

Bunlara Lüzum Mu Var
Bilmediğim Bir Şey Mi Var
Çikmaz Sokak Sandiğin Yalanlarin Senin

Nükleer Bir Yalnizliktim
Patlayip Seni Yakmazdim
Zalim Dünya Affetseydi Kaybedenleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.