Yeni Single : Mavi: “Yakışmaz Bana”

2 483

mavi“30” ve “Kaptan” gibi şarkılarıyla tanınan müzik dünyasının farklı ismi Mavi; yeni albümü “Şimdi”nin çıkış parçası olan “Yakışmaz Bana” şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Gözlerinin renginden dolayı kendisine takılan lakapla anılan Mavi, yeni albümünü müzikseverlerle buluşturmak için gün sayıyor.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı 10 şarkıdan oluşan “Şimdi” albümünde söz yazarı ve besteci kimliğiyle de öne çıkan Mavi, yeni albümünün çıkış parçası olan “Yakışmaz Bana”yı DMC etiketiyle dijital platformlarda dinleyicinin beğenisine sunarken “Şimdi” adını verdiği albümü 17 Şubat tarihinde yayınlanacak.

Sözü ve müziği Mavi’ye ait olan “Yakışmaz Bana” şarkısında sanatçıya müzisyen Gökcan Sanlıman eşlik etti. İkilinin ayrılmış sevgilileri canlandırdıkları ve Gökhan Özdemir’in yönetmenliğini yaptığı klip televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı.

2 Yorumlar
  1. Mercan Bağçivan diyor

    Yeni Single : Mavi: “Yakışmaz Bana” Yeni Albümler Kastamonu merkezden ben Mercan Bağçivan. Slm siten ciddiyim çok güzel, sağolun 25-12-2017 04:54:28 harika ötesi bir çalışma.

  2. Ilım Aslantürk diyor

    Tokat merkezden ben Ilım Aslantürk. Mrb sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 05-03-2018 02:05:07

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.