Yıldız Tilbe’ye Süpriz Oyunculuk Teklifi

0 478

Gülse Birsel, çok yakında  yeni bir sitcom komedi diziyle ekranlara geri dönmeye  hazırlanıyor.

ünlü senarist Birsel yeni dizisi için ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe‘yi de kadroya eklemek için teklif götürdü.

Gülse Birsel’in yeni dizisinin  adı  Jet Sosyete olacak  izleyiciler sitcom’u şimdiden merakla bekleniyor.

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizilerinin ardından Birsel’den ekran başındaki izleyicilere kahkaha attıracak bir yapım daha bekleniyor. Özellikle Aile Arasında filmiyle sinema salonlarını kahkahalara boğan Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisi için ters köşe yapacak bir harekette daha bulundu. ‘Aile Arasında’ filmiyle vizyonda büyük ilgi gören Gülse Birsel, yeni sezonda ‘Jet Sosyete’ adlı diziyle yönünü televizyon ekranına çevirdi.

Akşam’da yer alan habere göre cast çalışmalarına tam gaz devam eden Birsel, sürpriz bir isme teklif götürdü. ‘O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe’yle çalışmak isteyen Birsel, karşı taraftan henüz net bir yanıt alamadı.

Acun Ilıcalı’nın da O Ses Türkiye yarışmasını sürdürebilmek için sarıldığı Yıldız Tilbe’ye bu sefer de Gülse Birsel sarılmak ihtiyacı hissetti.

Zira birçok kişi tarafından eleştirilse bile Yıldız Tilbe’nin halkta büyük bir kabulü var ve yaptığı her iş, söylediği her söz ile göz önünde bir isim.

Şayet Gülse Birsel Yıldız Tilbe’ye yaptığı teklif kabul edilirse  Jet Sosyete dizisinin   şimdiden çok konuşulacak. Yıldız Tilbe’nin teklife vereceği cevap merakla beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.