Youtube Fenomeni Bilal Sonses: İki Kelime Yeni Single 2017

Müzikseverlerin yakından tanıdığı Youtube fenomeni Bilal Sonses’in yeni klibi “İki Kelime” görücüye çıktı. Youtube’da 200 bin aboneye ve toplamda 70 milyon izlenme rakamına sahip olan Bilal Sonses’in, söz ve müziği kendisine ait “İki Kelime” şarkısı Febyo Taşel tarafından aranje edildi. Şarkının Beykoz Ormanı’nda terk edilmiş bir köşkte çekilen klibinin yönetmenliğini ise İmre Haydaroğlu üstlendi. Yayınladığı müzik videolarıyla geniş bir hayran kitlesine hitap eden Bilal Sonses, DMC Genel Müdürü Samsun Demir tarafından keşfedildi.

“BU ŞARKI İNSANA YANINDAKİNİ BİLE ÖZLETİR”

Bilal Sonses, single çalışmasıyla ilgili duygularını “İnternet üzerinden belli bir dinleyici kitlesine ulaştıktan sonra beni dinleyen insanların artık benden profesyonel bir adım beklediklerini fark ettim. Aslında beni en çok cesaretlendiren etken onların bana olan desteği ve güveniydi. Single teklifi ise yapımcımız Samsun Demir’in beni Youtube üzerinden keşfetmesiyle oluştu. Sonrasında ekipçe çok güzel bir projeye imza attık. Dinleyicilerimden çok güzel tepkiler aldım ve bu beni daha profesyonel işler yapıp, daha geniş kitlelere ulaşmak için cesaretlendirdi” cümleleriyle ifade etti.

Sonses, “İki Kelime aslında içinde birçok duygu barındıran ve her insana farklı hisler uyandırabilecek bir şarkı, kimisine yanındaki insanı bile özletebilir. Beni dinleyenler hep “sanki beni düşünüp yazmışsın” diyerek kendilerine yakın görüyorlar. Sanırım en büyük etken aynı duyguları paylaşıyor olmamız” şeklinde konuştu.

Bilal Sonses – İki Kelime Video klip İzle

Bilal Sonses – İki Kelime Şarkı Sözleri

Bilal Sonses – İki Kelime Şarkı Sözleri

Senden daha kıymetlisi varmı bu dünyada?
Sen varsan uyandırmasın, kimse bu rüyadan

Al kalbim senin, dolmaz ki yerin
Mekanın cehennem olsa, gelirim dönmem geri
Gel kırma beni, oldum bak deli
Dünyalara bedeldir, saçının tek teli

İki kelimemden biri sensin
Düşünebilir misin beni sensiz
Sana olan aşkımı bir görsen
İnanmazsın ki deli dersin

Söz – Müzik: Bilal Sonses

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.